Yhteystiedot

Yhteystiedot

 

HLO Express Oy

Y-tunnus: 2841846-8

 

Käyntiosoite:

Varastotie 9

60100 SEINÄJOKI

Tilaukset/Ajojärjestely:

Puh. 020 741 5300
tilaukset@hloexpress.fi

 

Mari-Susan Asunmaa / Ajojärjestelijä

Puh. 040 183 1159
mari-susan.asunmaa@hloexpress.fi

 

Sami Niemi / Ajojärjestelijä
Puh. 040 153 2150
sami.niemi@hloexpress.fi

 

Mika Petäjämaa / Nosturikuljetustilaukset

Puh. 06-4147147

mika.petajamaa@hloexpress.fi

 

Myynti- ja sopimusasiat

Ilkka Laitala

Puh. 050 477 7670

ilkka.laitala@huhtalalogistics.com

 

Matias Saarela

Puh. 050 596 6880

matias.saarela@hloexpress.fi

 

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!

*
Sähköposti
Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.



Lomakkeen lähetyksen varmennuskoodi *
Syötä kuvassa oleva numerosarja. Jos et pysty lukemaan numeroita, lataa uusi kuva
Vahvistuskuva

Pakolliset kentät * 

Laskutus

 

Tiina Mattila

Puh. 010 480 5559

laskutus@hloexpress.fi

 

TILITYSTIEDOT

Saaja: HLO Express Oy

Y-tunnus: 2841846-8

Tilinumero: FI12 5534 0520 1514 77

 

LASKUTUSTIEDOT

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina osoitteeseen:

 

Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Verkkolaskuosoite: 003728418468

OVT-tunnus: 003728418468

 

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen:
Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin
verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta:
Verkkolaskuosoite: 003723327487 
Operaattoritunnus: DABAFIHH

 

Vaihtoehtoisesti voitte lähettää laskut sähköpostiosoitteeseen:

003728418468@procountor.apix.fi

 

Mikäli ette voi lähettää laskuja verkkolaskuina tai sähköpostitse, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

HLO Express Oy

PL 16112

00021 LASKUTUS

 

Laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja. Muu materiaali lähetetään osoitteeseen:

HLO Express Oy, PL 316, 60101 SEINÄJOKI

Tunnissa matkaan - Meillä kulkee ihan kaikki

Kumppanisi lähetti- ja kuljetustarpeisiin

 

 

HLO Express

Varastotie 9

60100 SEINÄJOKI

TILAUKSET

020 741 5300

tilaukset@hloexpress.fi

Ota yhteyttä ›

Tulosta rahtikirja ›  

Mainostoimisto Semio | Webio julkaisujärjestelmä
Asiakaspalaute